Designed by Website Design Ireland

Modlitwa o Intencje misyjne, parafialne, różańcowe, Papieskie oraz innych ludzi może być jedną z najważniejszych rzeczy, które mogę cię przybliżyć do otrzymania odpowiedzi na twoją prośbę. Może akurat dzisiaj nie masz jakiś szczególnych potrzeb, ale wierz mi ten dzień nadejdzie i wtedy będziesz potrzebowała modlitwy innych w twojej Intencji. Dziś ty możesz podarować dar twojej modlitwy za Intencje modlitewne innych ludzi, zasiać dobro, które powróci do ciebie pomnożone przez Moc Bożą, wtedy kiedy będziesz najbardziej tego potrzebować. Cóż jednak się stanie jak przejdziesz niewzruszona wobec tych umieszczonych tu intencji? Pozornie nic, jednak kiedy ty będziesz w potrzebie i ktoś będzie się modlił o twoję Intencję, Moc Boża nie przepłynie przez wypowiadanę za twoje intencje modlitwę i jej moc będzie niewielka. Twoja pomoc może nie nadejść nigdy! Pomódl się przynajmniej o kilka z nich, a nawet zapisz się do Łańcucha modlitwy i módl się o intencje zamieszczane na Zielonej Wyspie. To tylko kilka minut dziennie

Bóg jest z tobę.Intencje
     
"bardzo prosze o modlitwe do ukochanej matki bozej, serca pana jezusa I ducha sw. z prosba o mlosierdzie, laske I szczesliwe rozwiazanie problemow darka I eli bog zaplac"

(Submitted by: Ela i darek)
     
"1. Podziękowanie za małżeństwo Marianny i Romualda, z prośbą o pojednanie, poprawę wzajemnych relacji i uzdrowienie z dolegliwości.
2. Podziękowanie za małżeństwo Moniki i Ryszarda, z prośbą o przymnożenie wiary, nadziei i miłości oraz wszelkie potrzebne łaski.
3. Podziękowanie za postawę Tadeusza, z prośbą o dar przebaczenia, poprawę wzajemnych relacji i miłość w rodzinie.
4. Podziękowanie za postawę Urszuli, z prośbą o przymnożenie wiary, nadziei i miłości oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
5. Podziękowanie za wybór i powołanie braci w nowicjacie, z prośbą o mężne wyznawanie wiary i niesienie Chrystusa wszystkim potrzebującym."

(Submitted by: Krzysztof)
     
"Matko Boża i dobry Jezu błagam Cię chroń mnie jutro podczas zebrania, nie pozwól by w jakikolwiek sposób zaszkodzili mi ludzie, którzy mi zle życzą. Proszę o pomoc w sprawach rodzinnych, materialnych. Proszę spraw, by Stefan mnie pokochał prawdziwą miłością tak byśmy byli na zawsze razem"

(Submitted by: Renata)
     
"1. Podziękowanie za życie Ireny, z prośbą o miłosierdzie Boże i ocalenie dla jej duszy.
2. Podziękowanie za świadectwo Kamila, z prośbą o światło Ducha św., zdrowie duszy i ciała i łaskę doświadczenia miłości.
3. Podziękowanie za postawę Bohuna, z prośbą o laskę bojaźni Bożej, wierność postanowieniom i bezgraniczną ufność w miłosierdzie Boże.
4. Podziękowanie za zaangażowanie Sławomira, z prośbą o umiejętność przebaczenia, łaskę bojaźni Bożej i miłość w rodzinie.
5. Podziękowanie za misyjną posługę ks. Adama, z prośbą o opiekę Matki Bożej, światło Ducha św. i wszelkie potrzebne łaski."

(Submitted by: Krzysztof)
     
"proszę o nawrócenie syna Jakuba"

(Submitted by: Anna)
     
"Proszę Cię Boże o nawrócenie dla mojego męża Marka, o uzdrowienie naszego małżeństwa, o odnowienie miłości małżeńskiej, o siłę do zmiany siebie i przemianę i uzdrowienie serca mojego męża Marka. O błogosławieństwo Boże w duchowym i fizycznym rozwoju naszych dzieci; o to, żeby były grzeczniejsze, posłuszne, chętne do nauki i dobrego zachowania. O siły i zdrowie dla moich rodziców, żeby jak najdłużej mogli nam pomagać w wychowywaniu dzieci. O cierpliwość i Bożą opiekę dla nas wszystkich w wychowywaniu dzieci. Proszę też o koniec aborcji na świecie. Monika."

(Submitted by: Monika)
     
"Jezu pomóż mi,pomóż moim bliskim ,przyjaciołom,znajomym,pomóż biednym i cierpiącym.
Maryjo módl się za nami,szczególnie za mną.
Dziękuję."

(Submitted by: Andrzej)
     
"Proszę o modlitwę w intencji mojej ciąży, która od początku jest zagrożona, aby moja choroba nie wpłynęła negatywnie na dziecko, aby było zdrowe oraz o szczęśliwe rozwiązanie w terminie."

(Submitted by: Kasia)
     
"1. Podziękowanie za małżeństwo Katarzyny i Tomasza, z prośbą o łaskę wiary i bojaźni Bożej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Podziękowanie za małżeństwo Wandy i Henryka, z prośbą o zdrowie i miłość w rodzinie, poprawę wzajemnych relacji i wspólne pokonywanie trudności.
3. Podziękowanie za postawę Agnieszki, z prośbą o znalezienie pracy i dobrego towarzystwa oraz wszelkie potrzebne łaski.
4. Podziękowanie za świadectwo Marianny, z prośbą rychły powrót do zdrowia, światło Ducha św. i pojednanie w rodzinie.
5. Podziękowanie za posługę ks. Michała, z prośbą o siły i zapał do dalszej pracy duszpasterskej oraz wytrwałą współpracę z łaską Bożą."

(Submitted by: Krzysztof)
     
"Proszę o gorącą, stałą modlitwę za małego Oliwiera, dwuletniego chłopczyka, który jest chory na nowotwór oka. Obecnie w trakcie chemioterapii, w trakcie której lekarze z Anglii próbują to oczko ratować. Błagam, dołączając się do błagań jego bliskich - o wielką łaskę Bożą, dar uzdrowienia, pomyślnego leczenia, i aby znaleźli się ludzi dobrej woli, którzy wesprą to dziecko i jego rodziców finansowo, gdyż koszty są niewyobrażalnie duże. Maryjo, proszę Cię pomóż swoim orędownictwem, miłością. Boże wejrzyj na to kochane dziecko i okaż miłosierdzie! Święci Boży, pomóżcie swoim wstawiennictwem."

(Submitted by: Agnieszka)
 
    Wyniki 1 - 10 z 16996
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>