Rynek nieruchomości w Polsce - domy, mieszkania. działki

Gdzie zorganizować konferencję?

Gdzie zorganizować konferencję?

Niemal każda większa firma kładzie nacisk na doszkalanie swoich pracowników. Jedną z najczęściej spotykanych form nauki są organizowane przez firmę, czy zakład pracy szkolenia i konferencje. Najczęściej przybierają one formę weekendowego wyjazdu zamiejscowego. Na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację takiego właśnie wyjazdu?

Lokalizacja

Miejsce, w którym pragniemy zorganizować szkolenie czy kursy powinno być na tyle oddalone od miejsca naszego zamieszkania, aby pracownicy czuli się w nim komfortowo, z drugiej jednak strony nie warto przeprowadzać szkoleń na drugim końcu Polski, ponieważ wiąże się to ze zbyt kłopotliwymi dojazdami na miejsce konferencji. Jeżeli np. nasza firma ma swoją siedzibę w Poznaniu, możemy szukać noclegu w okolicach wielkopolski. Dobrym rozwiązaniem są noclegi Leszno, na przykład w „Hotelu Wieniawa”, który znajduje się w samym centrum miasta, w sąsiedztwie ratusza. Hotel spełnia funkcje reprezentacyjne, ponieważ mieści się w XVII wiecznej, zabytkowej kamienicy Wieniawa, która przyciąga wzrok każdej osoby, która znajdzie się na leszczyńskim rynku. Dodatkowo na każdego gościa hotelu czeka strzeżony, zupełnie darmowy parking.

Sala obrad

W hotelu Wieniawa mieści się sala konferencyjna, która będzie idealnym miejscem na kameralne konferencje, seminaria, czy spotkania biznesowe. Z pewnością wszyscy uczestnicy szkoleń będą czuli się w niej niezwykle komfortowo. Sala konferencyjna jest klimatyzowana, co zapewnia komfortowe warunki nawet w przypadku niesprzyjających warunków zewnętrznych. Dodatkowo wyposażona jest ona w niezbędny sprzęt multimedialny i superszybki internet, co zdecydowanie usprawni obrady.

Catering i restauracja

Restauracja Wieniawa to niezwykłe miejsce urządzone z dbałością o najmniejszy szczegół. Goście hotelu mogą w niej skosztować dań niemal z całego świata. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Dania przygotowane są przez szefa kuchni, który dobiera zawsze najbardziej wyselekcjonowane składniki, które tworzą niezapomniane kompozycje smakowe. Na uczestników konferencji ceniących mniej formalne wnętrza czeka także, znajdujący się na parterze pub, który gwarantuje doskonałą rozrywkę nie tylko przy sportowych relacjach, ale i koncertach na żywo. W okresie letnim wszyscy korzystać mogą z uroków letniego ogródka, który zapewni miłe chwile na świeżym powietrzu. Hotel Wieniawa oferuje także całkowity catering dla uczestników danej konferencji, dzięki czemu będą oni mieli zapewnioną kompleksową obsługę przez cały czas pobytu w Lesznie.

Pokoje dla uczestników

Pokoje dla uczestników urządzone są z niezwykłą dbałością o szczegóły. Są stylowym połączeniem tradycji i nowoczesności. W każdym pokoju zamontowana jest klimatyzacja, sejf, minibar, telewizor, dostęp do internetu. Każdy gość hotelu korzystać może z sauny i klubu fitness, co zapewnia pełen relaks w wolnej chwili.

Miejsca w hotelu rezerwować można telefonicznie lub mailowo, za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej hotelu.